ЖК LEMONADE - сучасна новобудова Києва, Голосіївський р-н

Генеральний інвестор, будівельного проекту ЖК LEMONADE, компанія GEOS (ПАТ «ЗНВКІФ «ГЕОС ІНВЕСТ»), надає нижче інформацію про розподіл квартир за адресою: Київ, вул. О. Трутенко, 3 (вул. Ломоносова, 36-А) між учасниками:

Що в нашому житті найважливіше? «Міцний тил» і відмінні перспективи. Перший фактор забезпечує стабільність і впевненість, а другий - окрилює, надихає і стимулює до дії. І головні цеглинки, з яких вибудовуються ці дві складових, - власна квартира.

Ось з таким розумінням, ми проектуємо і будуємо наші будинки. Із задоволенням представляємо наш новий проект - житловий комплекс LEMONADE.

Здача першої черги ЖК Lemonade відбулася в жовтні 2015 року!
Здача другої черги ЖК Lemonade відбулася 2017 року!

Яскравий красивий фасад і звучна, ритмічна назва повністю відображають концепцію самого комплексу. Сучасне життя - це активність, динаміка, перспектива, прагнення! І ми завжди намагаємося відповідати цим трендам.

  • Ми пропонуємо вам комфортний будинок в доброму та зручному місці, щоб ви змогли бути максимально активними і мобільними. І різноманітні можливості для відпочинку, щоб моменти, проведені з сім'єю або друзями, стали по-справжньому заспокійливими, очищающими і наповнювали вас новою вируючою енергією.
  • Ми пропонуємо вам доступні цінові умови та вигідні інструменти купівлі. Щоб власна нова простора квартира стала реальністю. І щоб ваша інвестиція принесла вам максимально високі дивіденди.
  • І, нарешті, наша ексклюзивна пропозиція - ми пропонуємо вам бадьорий настрій і позитивне оточення!

Згадайте відчуття в момент, коли в спекотний і тягучий день ми випиваємо стаканчик підбадьорливого, прохолодного лимонаду. Коли кожен ковточок наповнює нас свіжістю, коли на очах виступає пара сміхотливих сльозинок, коли повітряні бульбашки пускають по тілу хвилю оновлення, наповнюючи нас новими силами, яка робить фарби навколо світліше і яскравіше. Саме такі відчуття закладені в концепцію ЖК Lemonade, саме така аура і такі відчуття будуть з вами кожен день у вашій новій квартирі!

Живи сміливо - обирай LEMONADE!
13 липня 2018

Шановні інвестори ЖК «LEMONADE», ми з радістю повідомляємо, що будинку 3 присвоєно поштову адресу: вул. Ломоносова, 36-В.

Про це свідчить "Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві Державної адміністрації № 312 від 13.07.2018 року".