/
/
Звіт про виконані роботи, квітень 2015

Звіт про виконані роботи, квітень 2015

У першому будинку всі роботи підходять до кінця, моноліт четвертого будинку досяг 17-го поверху, а роботи в третьому будинку зовсім скоро вийдуть на рівень першого поверху. Далі детально про те, що було зроблено за минулий місяць.
1 Будинок

У будинку вже виконані роботи з розведення поквартирного опалення, монтажу сходових маршів вхідної групи та ліфтів. В даний час проводиться пуско-налагодження ліфтів.

Крім того, зроблений монтаж пожежної сигналізації, змонтовані зливостоки. У стадії завершення знаходяться роботи по установці віконних блоків (з 2 по 25 поверхи). Триває встановлення фасаду на балконах (75%).

3 Будинок

У третьому будинку активно рухаються роботи з монтажу підвального приміщення. Їх готовність - 50%.

4 Будинок

Будинок продовжує зростати. Його висота сягнула 17 поверху. В даний момент на рівні 15 поверху монтуються перегородки.

На 60% змонтовані стояки опалення. Вікна встановлені з 2 по 10 поверхи. На 70% виконані роботи зрозводки труб (вода, опалення).

23 серпня 2017

Графік роботи відділу продажів у святкові дні

24.08.17 - 27.08.17 - вихідні дні; З 28.08.17 - працюємо в звичайному режимі.
23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

​Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!