/
/
Звіт про виконані роботи в ЖК Lemonade

Звіт про виконані роботи в ЖК Lemonade

До 4 будинку підвели воду і електрику, що, безумовно, не може не радувати напередодні зими. В цілому ж, будівельні роботи в обох будинках ведуться відповідно до графіка.
1 Будинок

У першому будинку ряд робіт вже повністю закінчено. У їх числі встановлення ліфтів, стяжка та встановлення дверей в квартирах.

Зараз будівельники закінчують фасадні роботи (98%), встановлення дверей у місцях загального користування (95%) і стояків опалення (95%).

Крім цього активно просувається скління будинку, монтаж інженерних мереж і електрики, а також внутрішня обробка місць загального користування.

4 Будинок

У четвертому будинку вже підведено воду та електрику. Що, безумовно, не може не радувати.

Крім цього в будинку активно тривають наступні роботи:

  • скління (95%)
  • установка стояків каналізації (95%) і вхідних дверей в квартирах (90%)
  • електромонтажні роботи (80%)
  • установка ліфтів (70%)

Утеплення фасаду в 1 секції виконано на 60%, у другій - на 80%. Також розпочався монтаж м'якої покрівлі та оздоблювальні роботи в місцях загального користування.

23 серпня 2017

Графік роботи відділу продажів у святкові дні

24.08.17 - 27.08.17 - вихідні дні; З 28.08.17 - працюємо в звичайному режимі.
23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

​Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!